Sandi.cz » Provizní sys.

Provizní sys.

Provizní systém

    Vlastníte-li internetové stránky s jakýmkoliv zaměřením, můžete využít našeho provizního systému, který Vám umožní vydělávat peníze za uskutečněné nákupy přes Váš unikátní odkaz na náš internetový obchod.

Jak systém funguje

    Pokud umístíte na své stránky textový odkaz, banner či ikonku s Vašim unikátním odkazem (který Vám systém po registraci přidělí viz. Váš odkaz) a zákazník klikne na tento odkaz, bude automaticky přesměrován do našeho e-shopu. Ve chvíli, kdy tento zákazník vytvoří objednávku, objednávkový systém uloží k Vašemu uživatelskému jménu tuto objednávku. V okamžiku, kdy je objednávka z naší strany vyřízena, provizní systém Vám automaticky přidělí provizi ve výši 0,50% z celkové ceny objednaného zboží (do celkové ceny se nepočítá cena dopravy). Objednávky, které byly vytvořeny přes Váš unikátní odkaz můžete sledovat pod odkazem Stav účtu. Po dosažení minimální částky 200 Kč Vám provizní systém umožní nechat si zaslat provizi na Vámi zadaný bankovní účet. (viz. Vyplácení provizí).

Inteligentní provizní systém

    Náš provizní systém je natolik inteligentní, že pokud se přes Váš link zákazník přesměruje k nám a zaregistruje se ze stejného PC někdy v budoucnu, tak stále je Vám za jeho nákupy připočítána provize. Nakoupí-li zákazník několikrát, stále za jeho uskutečněné nákupy dostáváte provizi. Registrace zákazníka využívá Cookies, které zůstávají uložené po jeho návštěvě v jeho PC. V těchto Cookies je tedy uloženo, že přišel z Vašich webových stránek.

Stav účtu

    V části Stav účtu je zobrazen seznam všech uskutečněných - vyřízených objednávek s provizí pro Vás. Jsou zde zobrazovány pouze objednávky, které již byly námi vyřízené (tedy zaplacené zákazníkem). V této části také uvidíte seznam požadavků na zaslání peněz a pohyb peněz na Vašem účtu.

Vyplácení provizí

    Pokud máte na svém provizním účtu minimální částku k vyplacení, tzn. 200 Kč, můžete si ji nechat zaslat na Váš bankovní účet. Tuto operaci provedete následujícím způsobem:

  • Přejdete do části Vyplácení provizí
  • Máte-li na účtu dosaženou minimální částku, zadejte výši částky, Váš bankovní účet a odešlete formulář
V části Stav účtu můžete sledovat zda-li Vám již byla provize odeslána na váš bankovní účet. Vyplácení provizí jiným způsobem (osobně, složenkou apod. lze dohodnout individuálně).

 

Produkty
Kontakt
Pondělí - Pátek
8:30 - 17:00 hod.

Tel: +420 577 439 605
Mobil: +420 602 525 050
E-mail: sandi Zavináč sandi Tečka cz

Tel: +420 577 436 913
Mobil: +420 606 148 200
E-mail: info Zavináč sandi Tečka cz