Myčky - toto oddělení obsahuje další pododdělení:

Počet nalezených produktů: 14
Zobrazení katalogu:     Seřazení:   vzestupně   sestupně
Výrobce:Jak vybrat myčku

Stejně jako se doba stává stále hektičtější, tak se lidé snaží stále více hospodařit se svým časem. Z tohoto důvodu se stala myčka nádobí velmi oblíbeným, téměř až nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Přestože pro někoho může ruční mytí nádobí představovat příjemnou relaxaci či rutinní záležitost spojenou s chodem domácnosti, následující výsledky testů se jednoznačně přiklánějí k používání myček. Bylo totiž zjištěno, že při mytí nádobí pod tekoucí vodou se spotřebuje téměř o 60% více vody a přibližně o 35 - 60% více elektřiny.

Na co se zaměřit ?

obrazekV první fázi výběru myčky, je třeba se zaměřit na její velikost. Standardně jsou dodávány myčky o šířce 45 cm, 60 cm, avšak lze zakoupit i zcela malou stolní myčku, určenou především pro osoby, které kuchyškého prostoru využívají pouze sporadicky.

1 . Pro vícečlenou rodinu a milovníky vaření bude rozhodně tou pravou volbou myčka o šířce 60 cm. Jeji kapacita může být využita na 12 - 15 sad nádobí, čímž si obsluha zajistí rychlé umytí většího množství nádobí a nemusí tento cyklus na několikrát opakovat.

2. Myčky o šířce 45 cm, jsou určeny především do malých kuchyňských prostor, garsonek či firem, popř. pro méněčlenné rodiny či páry.

Pokud se rozhodnete pro myčku, kterou lze pouze PODSTAVIT (odmontování horní desky), jste správně v sekci volně stojící myčky. V případě, že chcete myčku plně vestavět a zakrýt ji kuchyňskými dvířky, vybírejte v sekci vestavby- myčky 

Energetická třída

obrazekvybíráme ve třídách A+,A, B, C

Třídy účinnosti

obrazekjsou dvě – sušení a mytí, opět vybíráme z těch nejlepších: A+,A

Spotřeba vody

obrazekje důležitá nejen pro ty, kteří jsou napojeni na městský vodovod, vybírat můžete modely již od 10 litrů na mycí cyklus.

Programy

obrazekprogramové vybavení myčky volte podle své potřeby, z našich zkušeností bychom doporučovali typy, které mají tyto programy: Auto program, Eco program a Program na sklo.

Ochrana myčky-užitečné funkce

obrazekV neposlední řadě je důležité zabezpečení myčky. Některé typy jsou vybaveny systémem Aqua Control, Aqua Stop či jinak nazvanou funkcí ochrany proti vyplavení myčky.

některé typy myček jsou vybaveny funkcí 3in1 nebo Auto, která optimálně využije třísložkové tablety (mycí prostředky, sůl, leštidlo v jedné tabletě), dále pak odložený start, signál ukončení

1 2  další »


1 2  další »
Produkty
Kontakt
Pondělí - Pátek
8:30 - 17:00 hod.

Tel: +420 577 439 605
Mobil: +420 602 525 050
E-mail: sandi Zavináč sandi Tečka cz

Tel: +420 577 436 913
Mobil: +420 606 148 200
E-mail: info Zavináč sandi Tečka cz